У Сумах 8 та 9 травня посилять безпекові заходи, які охоплюватимуть усе місто. Під час їх проведення можливі перевірки документів й не тільки.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал управління Служби безпеки України (СБУ) в Сумській області.
До безпекових заходів залучені:
Під час перевірок можливі:
У разі виникнення обґрунтованих підозр може проводитись додаткова перевірка. Зокрема здійснюватиметься огляд території та приміщень загального користування для виявлення заборонених предметів.
Метою посилення заходів безпеки є запобігання та нейтралізація загроз розвідувально-підривної діяльності проти України, упередження провокацій та підвищення безпеки громадян в умовах повномасштабної війни.
"СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години", - пише СБУ.
Нещодавно російський диктатор Володимир Путін оголосив тимчасове "перемир’я", нібито з гуманітарною метою у період з 8 до 11 травня.
Водночас в Україні 7 травня почастішали повітряні тривоги, а вночі російські терористи вдались до чергового комбінованого удару. Як пояснював голова управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, ворожий терор націлений на те, щоб тиснути на українців.
Зокрема того ж дня російські пабліки розганяли "лякалку" про те, що диктатор доручив Міністерству оборони Росії "визначити цілі для удару "Орєшніком" по Києву".
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.