Шукають учасників АТО. Росіяни вдаються до репресій на окупованих територіях Херсонської області, - ЦНС
03:15 31.12.2022 Сб
1 хв
Фото: Росіяни вдаються до репресій на окупованих територіях Херсонської області (Getty Images)
Російські загарбники продовжують вдаватися до репресій щодо місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр національного спротиву при Силах спецоперацій ЗСУ.
Під виглядом боротьби з "диверсантами" 26 і 27 грудня ворог провів рейди у селах Павлівка та Строганівка Каховського району.
"Шукали учасників АТО, адже вони добре підходять для російської пропаганди у вигляді затриманих “бойовиків правого сектору” чи інших добровольчих батальйонів", - зазначили у ЦНС.
Нагадаємо, росіяни на тимчасово окупованих територіях продовжують проводити примусову паспортизацію.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.