ua en ru

У Сєвєродонецьку погіршилась гуманітарна ситуація: перебої зі світлом, вода за годинами та щури

У Сєвєродонецьку погіршилась гуманітарна ситуація: перебої зі світлом, вода за годинами та щури Ілюстративне фото: у Сєвєродонецьку погіршилась гуманітарна ситуація (Getty Image)

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку (Луганська область) значно ускладнилася гуманітарна ситуація. У місті спостерігаються перебої з електрикою, також на вулицях розвелися щури.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецька Олександра Стрюка.

У Сєвєродонецьку почалися перебої з постачанням електроенергії, тому що лінії передачі росіяни облаштовували без заходів безпеки.

Окрім того, людям погодинно подають воду, а каналізацію ніхто не лагодить.

До того ж, з підвищенням температури повітря погіршилася ситуація із санітарією, адже росіяни тривалий час не вивозили сміття з міста. У дворах почали заводилися гризуни.

Нагадаємо, у Сєвєродонецьку росіяни видають людям їжу замість зарплат.

До того ж, росіяни повністю зруйнували каналізацію у Сєвєродонецьку та пошкодили підстанції і водопровід.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.