ua en ru

У Севастополі раптово зникло світло: окупанти заявили про загрозу для всієї системи

08:44 25.06.2026 Чт
1 хв
Чому місто занурилось у темряву?
У Севастополі раптово зникло світло: окупанти заявили про загрозу для всієї системи Фото: У Севастополі знову проблеми зі світлом (Getty Images)

У Севастополі раптово вимкнули світло - без графіка і без попередження для мешканців.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram призначеного окупантами так званого губернатора міста Михайла Развожаєва.

Чому вимкнули світло

За словами Развожаєва, обмеження запровадили через перевантаження електромереж за межами регіону.

"За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ "СО ЄЕС") у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання", - написав Развожаєв.

Мета - нібито не допустити аварії у всій енергосистемі.

Графіка відключень немає

Розклад відключень за адресами поки що невідомий.

"Як тільки він з'явиться - його опублікують у каналі "Севастопольенерго"", - повідомив Развожаєв.

Мешканців закликали не вмикати потужні електроприлади.

Або читайте нас там, де вам зручно!
Більше по темі: