ua en ru

РФ атакувала Україну "Іскандерами" та майже 150 дронами. Скільки збила ППО

РФ атакувала Україну "Іскандерами" та майже 150 дронами. Скільки збила ППО Фото: ППО збила ракету і 79 дронів під час атаки РФ по Україні 8 березня (Getty Images)

В ніч на 8 березня росіяни атакували Україну ракетами та десятками дронів з шести напрямків. ППО збила більше половини безпілотників та ракету.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

"У ніч на 8 березня противник атакував двома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 та однією крилатою ракетою "Іскандер-К" із Ростовської області, а також 145 ударними БПЛА типу Shahed та безпілотниками-імітаторами різних типів", - йдеться у повідомленні.

Дрони росіяни запускали із напрямків - Міллерово, Курськ, Шаталово, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ і Чауда.

Скільки збила ППО

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

"Станом на 9:00 підтверджено збиття крилатої ракети "Іскандер-К" та 79 ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів", - додали військові.

ППО працювала у Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Миколаївській та Одеській областях.

Крім того, 54 ворожі безпілотники-імітатори були локаційно втрачені.