ua ru

ЄС анонсував саміт у Туреччині до річниці вторгнення Росії в Україну

ЄС анонсував саміт у Туреччині до річниці вторгнення Росії в Україну Фото: голова представництва ЄС у Туреччині Ніколаус Меєр-Ландрут (facebook.com/EUinTurkiye)

Голова представництва Європейського союзу у Туреччині, посол Ніколаус Меєр-Ландрут заявив, що у Стамбулі до річниці російсько-української війни відбудеться великий саміт.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на туррецьке інформаційне агентство Anadolu.

За словами представника ЄС, саміт має пройти 22 лютого і на нього буде запрошений український урядовець.

"Це також спосіб висловити нашу підтримку Україні. Минулого року, 24 лютого, початок російської агресії був визначальним моментом в європейській історії. Європейська історія - це наша спільна географія. Часто говорять, що 11 вересня стало переломним моментом в історії американської безпеки. Це був момент змін. Я можу сказати, що 24 лютого 2022 року існує така ж важлива ситуація з безпекою в Європі. У нас на нашому континенті війна, жорстока велика війна, війна з наслідками далеко за межами Європейського континенту", - підкреслив посол.

Меєр-Ландрут наголосив, що на саміті обговорюватимуться геополітичні та економічні наслідки війни, і зауважив, що результати війни вже вийшли за межі України і торкнулися всіх.