ua en ru

Доходи Росії від нафти і газу в липні впадуть більш ніж на третину, - Reuters

Доходи Росії від нафти і газу в липні впадуть більш ніж на третину, - Reuters Ілюстративне фото: прибуток Росії від газу скорочується (Getty Images)

У липні доходи Росії від продажу нафти і газу можуть скоротитися приблизно на 37% порівняно з тим самим місяцем 2024 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Згідно з підрахунками видання, доходи РФ від енергоносіїв у липні можуть становити близько 680 млрд рублів (8,66 млрд доларів) через здешевлення нафти.

Падіння доходів залишається чутливим для російського бюджету, особливо на тлі різкого зростання витрат на оборонний сектор і внутрішню безпеку після початку повномасштабної війни проти України.

Reuters зазначає, що середня ціна російської нафти в рублевому еквіваленті залишається нижчою за цільовий рівень, закладений у федеральний бюджет на 2025 рік.

Крім того, за період із січня до липня сукупні нафтогазові доходи Росії можуть скоротитися на 20% порівняно з аналогічним відрізком 2024 року і скласти близько 5,4 трлн рублів (близько 68,95 млрд доларів).