ua en ru

У частині Києва зникло світло

13:02 22.06.2026 Пн
1 хв
У ДТЕК назвали терміни ремонту
У частині Києва зникло світло Фото: ДТЕК повідомляє про аварію у двох районах (Getty Images)

У деяких мікрорайонах Києва відсутнє електропостачання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДТЕК.

Без електропостачання наразі залишаються мешканці Дніпровського та Дарницького районів столиці.

Причиною стала аварія в електромережі.

Енергетики ДТЕК вже розпочали відновлювальні роботи. Скільки споживачів наразі без світла, енергетики не повідомляють.

"Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00", - йдеться у повідомленні.

Або читайте нас там, де вам зручно!
Більше по темі: