Олександр Нечипоренко

06.11.2014 - 06:00
ЦВК визнала перемогу кандидатів в нардепи у 113 з 198 округів
29.10.2014 - 12:59
Післявиборчий "покер": в кого які карти
04.04.2014 - 03:42
Суд звільнив від кримінальної відповідальності колишнього в.о. міністра оборони Іващенка
05.03.2014 - 11:37
Турчинов призначив Нечипоренко першим заступником начальника Управління держохорони України
12.07.2013 - 10:30
З київських міліціонерів злетіли погони після сюжету ТСН
13.03.2013 - 08:33
Отримання Іващенко притулку в Данії стане підставою для декількох розслідувань, - джерело
10.03.2013 - 12:42
Чоловіки "Українського вибору" привітали зі святом жінок всієї України
11.12.2012 - 03:35
Пшонка призначив прокурорів районів Києва
13.07.2012 - 03:13
Суд розгляне апеляцію на вирок Іващенку 14 серпня
13.06.2012 - 05:08
Всі квитки на матч Голландія - Німеччина викуплені, - Нечипоренко
14.11.2017 - 04:27
Українська ведуча визнана "Телезіркою року" в Росії
14.11.2017 - 03:32
"Сподіваємося, що вона виживе": у Києві водій маршрутки придавив пенсіонерку до тролейбусу
Архів

Народився 6 січня 1959 р. в м. Люботин Харківської області. У 1981 р. закінчив Харківське вище військове командне училище ім. Н.Крилова, кваліфікація - військовий інженер-електрик. У 2005 р. з закінчив Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України, кваліфікація - магістр державного управління.

В 1981-1993 рр. Олександр Нечипоренко служив у ракетних військах ЗС СРСР в Красноярському краї (Росія). Обіймав посади інженера групи, старшого інженера групи, начальника відділення, заступника командира групи, командира групи, заступника командира полку з бойового управління.

З 1993 р. - служба на офіцерських посадах в Харківському військовому університеті, де в жовтні 1996 р. закінчив службу в ЗСУ на посаді викладача.

В 1996-2000 рр.. Олександр Нечипоренко займався підприємницькою діяльністю.

2000-2002 рр. - президент Харківського міського фонду «Прогрес».

З квітня по травень 2002 р. Олександр Нечипоренко займав посаду керуючого справами Харківського виконкому.

З травня 2002 р. по квітень 2006 р. - заступник мера Харкова з питань діяльності виконавчих органів - керуючий справами Харківського виконкому.

З листопада 2006 р. по травень 2008 р. - начальник управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської ОДА.

З березня 2008 р. Олександр Нечипоренко займав пост глави Харківської РДА.

З 1 червня 2010 р. - начальник Харківського обласного управління із захисту прав споживачів.

З вересня 2011 р. Олександр Нечипоренко є директором департаменту з питань підготовки до Євро-2012 Харківської міськради.