ua ru

Журналісти показали, на чому їздять київські депутати (відео)

Журналісти показали, на чому їздять київські депутати (відео) Журналісти показали кортежі київських депутатів (Колаж РБК-Україна)

Журналісти показали кортежі автомобілів київських можновладців, зокрема мера столиці Віталій Кличко, а також депутатів Марини Порошенко та Олександра Шовковського.

Як говориться у сюжеті каналу KYIV.LIVE, мер Києва Віталій Кличко на роботу вже кілька років їздить на позашляховиках Toyota Sequoia. Кортеж Кличко складається з двох автомобілів: у першому їдуть мер і його помічник, який одночасно виконує роботу водія та охоронця, у другій машині їдуть охоронці.

"Варто відзначити, що в податковій декларації Кличко зазначений тільки один автомобіль – японський джип вартістю в 1 330 000 гривень. Друга машина зареєстрована на його дружину – Наталію Єгорову. У власності мера є ще байк - Fine Custom Puncher, вартістю 600 000 гривень", - кажуть журналісти.

Марина Порошенко приїжджає на публічні заходи зі своїм чоловіком з кортежем з двох автомобілів "Мерседес" класу люкс. Проте у неї є і власний автомобіль – седан Jaguar XF 2008 року.

А от екс-воротар київського "Динамо", а нині депутат Київради Олександр Шовковський пересувається на джипі Range Rover. До цього у зірки українського футболу було ще кілька англійських автомобілів – седан і позашляховик від Jaguar.

Однак найбільше Шовковський любить мотоцикли. У власності у нього є байк марки Harley-Davidson, на якому він бере участь у мотопробігах і байкерських вечірках.

Журналісти показали кортежі київських політиків і депутатів

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Харкові помітили кортеж люксових авто.

А також розповідали про те, що розкрита особа власника Pornhub.