Зеленський може зламатися: експерт дала несподіваний прогноз про президента

П'ятниця 15 листопада 2019 17:17
Зеленський може зламатися: експерт дала несподіваний прогноз про президента
Володимир Зеленський (Фото: Віталій Носач, РБК-Україна)

Експерт розповіла, чи варто чекати від Зеленського дострокової відставки

У президента України Володимира Зеленського вже почали проявлятися ознаки втоми, однак політичний психолог, кандидат психологічних наук Світлана Чуніхіна вважає, що критичної небезпеки в цьому немає і причин вважати, що Зеленський може покинути свою посаду достроково, нема. Про це вона розповіла в коментарі для видання "Факти".

Вона зазначила, що діяльність Зеленського до того, як він зайняв пост президента, підготувала його до серйозних навантажень.

"Про це говорити рано. Зеленський молодий чоловік у гарній фізичній формі. Він звик до навантажень. Його продюсерська діяльність допускала їх. Що стосується тези, що він ось-ось може зламатися, я поки не бачу якихось критично тривожних ознак подібної небезпеки", - сказала психолог.

Зеленський може зламатися: експерт дала несподіваний прогноз про президента

Володимир Зеленський (Фото: Віталій Носач, РБК-Україна)

Вона додала, що зараз у Зеленського є навантаження іншого роду і витримувати в такому темпі дуже складно.

"Він повинен швидко перемикатися, фокусуватися, розслаблюватися й напружуватися, тримати великий обсяг інформації в пам'яті. Це ж не просто сісти в крісло і почати приймати рішення, це реальне фізичне навантаження, причому таке, якого у нього ще не було. До того ж він все ж таки звик трошки по-іншому розпоряджатися своїм часом. Те, що він зараз собі не належить зовсім, теж його виснажує", - пояснила Чуніхіна і додала, що в поведінці президента вже помітні ознаки втоми і це проявляється в політичних "тиняннях", частій зміні позиції з одного і того ж питання.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся