ru ua

"Заслуговує на підтримку": Лещенко прокоментував російські гастролі дружини

"Заслуговує на підтримку": Лещенко прокоментував російські гастролі дружини Фото: Сергій Лещенко (Віталій Носач, РБК-Україна)
Автор: Styler

Член наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Сергій Лещенко прокоментував концерт його дружини Анастасії Топольської в Росії. Він вважає, що своїми виступами вона робить значний внесок в популяризацію України у світі.

"За ті заходи, які вона робить для популяризації України у світі, за те що вона бренд України підносить, вона є визнаним у світі виконавцем в стилі електронної музики, вона не змінила громадянство, хоча мала безліч можливостей це зробити. Це заслуговує на найширшу підтримку з боку українців", - заявив Сергій Лещенко.

Він також назвав виступ Топольської в Москві заходом, спрямованим на підтримку російської ЛГБТ-спільноти, яка зазнає утисків.

"Що стосується конкретно заходів, які відбувалися в Росії, то насправді вона в країні яка утискає цю культуру і представників цієї культури. Тому що цей захід відбувався за участі широкого залучення представників ЛГБТ-спільноти", - наголосив екс-нардеп.