ua en ru

ВІЛ-позитивний пропагандист Красовський здав кров для окупантів

ВІЛ-позитивний пропагандист Красовський здав кров для окупантів Фото: Красовський з ВІЛ здав кров для окупантів (twitter com)

Відомий російський пропагандист Антон Красовський здав кров для проросійських бойовиків. За заявами журналіста RT, він віддав на потреби незаконних формувань майже літр своєї крові. Але от невдача - Красовський ще кілька років тому заявив, що ВІЛ-позитивний.

Що відомо про цю історію - читайте в матеріалі нижче.

Російські ЗМІ сьогодні масово розтиражували новину, що Антон Красовський, журналіст RT, здав кров для так званих бойовиків "ЛДНР". Нібито він пожертвував цілий літр крові.

ВІЛ-позитивний пропагандист Красовський здав кров для окупантівВельми дивне пожертвування з урахуванням того, що Антон Красовський ВІЛ-позитивний. І досить давно - з 2011 року. Довгі роки пропагандист приховував цю інформацію, але ще у 2017 році повідомив про це публічно.

ВІЛ-позитивний пропагандист Красовський здав кров для окупантівНа цей момент невідомо, новина про пожертвування крові від ВІЛ-позитивного журналіста - фейк з метою показати красиву картинку допомоги незаконним збройним формуванням на Донбасі, або ж - Красовський записався в список "хороших росіян".

І до речі, директору російського пропагандистського каналу Russia Today Антону Красовському повідомлено про підозру за публічні заклики до геноциду українського народу.

14 січня 2022 року в ефірі RT він заявив, що якщо Україна вступить до НАТО, то Росія введе війська і спалить Конституцію на Хрещатику.