ua en ru

Стріла амура з першого погляду: ці знаки Зодіаку знайдуть свою любов до кінця лютого

Стріла амура з першого погляду: ці знаки Зодіаку знайдуть свою любов до кінця лютого Гороскоп на 2020 рік (Колаж РБК-Україна)

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким кінець лютого подарує несподівану любов

Гороскоп на 2020 рік свідчить, що рік Білого Металевого Щура принесе суттєві зміни в життя більшості представників зодіакального сузір'я. Багато з них зможуть змінити місце роботи, відправитися в подорож і знайти довгоочікуване щастя в особистому житті.

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які у другій половині лютого мають всі шанси зав'язати нові карколомні романи та навіть зустріти людину, яка призначена їм долею.

Тельці

Представники цього знака Зодіаку є улюбленцями символу року і тому їм у 2020 році особливо щастить. У другій половині лютого Тельців чекають нові знайомства і кардинальні зміни в особистому житті. Можливий розрив будь-яких відносин, який принесе не гіркоту, а полегшення. До того ж ця ситуація відкриє нові горизонти, і Тельці в середині місяці можуть зустріти людину, яка принесе у життя справжню любов. Астрологи рекомендують не поспішати та дозволити подіям розвиватися своєю чергою. Ті Тельці, у яких вже є близька людина, зможуть насолодитися життям і відчути гармонію і взаєморозуміння.

Близнюки

Кінець лютого для Близнюків – прекрасний час для відпочинку. В їх оточенні залишаться тільки самі близькі та щирі люди, а від проблем в особистому житті не залишиться і сліду. Вони зможуть розібратися в собі та зрозуміти, чого насправді хочуть від життя. Друга половина місяця може принести Близнюкам любов з першого погляду, а для сімейних - період стане гармонійним і сприятливим для розвитку відносин.

Риби

В кінці лютого в життя Риб може повернуться чоловік, який раніше багато значив, а також деякі старі друзі. Для пошуку нових романтичних знайомств астрологи рекомендують заглянути на інтернет-сайти для знайомств. Також Риб чекає зізнання в любові від людини, яку вони вважають близьким другом. Цей союз може стати тривалим, якщо обидва партнери не впустять ревнощі. Для представників цього знаку, які вже знаходяться у відносинах, місяць буде перевіркою на міцність. Але саме випробування дадуть зрозуміти, справжні почуття вони відчувають, чи ні.