ua en ru

Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"

Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після" Олександра Зарицька схудла на 20 кг (Колаж РБК-Україна)

Олександра Зарицька, солістка групи KAZKA, схудла за період участі в шоу "Танці з зірками" на 20 кг. Як пояснила українська співачка, танці забирають багато сил і енергії, тому участь у проєкті сильно позначилася на її фігурі.

Як їй це вдалося і як виглядала зірка "до" і "після" – читайте нижче.

Як зізналася Зарицька перед одним з ефірів на "1+1", за перші п'ять тижнів на шоу "Танці з зірками" їй вдалося схуднути на 12 кг.

Вона зізналася, що перша мета по зниженню ваги була для того, щоб її партнеру Юрію Мєшкову було не так складно робити з нею підтримку.

Як Олександра Зарицька виглядала "до"

Раніше артистка зізнавалася в інтерв'ю, що стала набагато спокійніше реагувати на негативні коментарі хейтерів. Однак свою фігуру вона тоді не сприймала на всі 100%. Найкомфортніша вага для Зарицької - 80 кг.

Скільки артистка важить на цей момент - невідомо, але солістка KAZKA зізнається, що їй зараз дуже подобається її нова форма і ці 20 кг їй точно дуже заважали.

Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"

Фото: Олександра Зарицька у 2020 році (instagram.com/kazka.band)

Як Олександра Зарицька виглядає зараз

Фанати артистки відзначили, що Зарицька сильно схудла під час участі в шоу "Танці з зірками".

Після кожного ефіру на її сторінці з'являються сотник коментарів про те, що вона стала виглядати просто неймовірно.

Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"Солістка KAZKA скинула аж 20 кг: фото зірки "до" і "після"

Фото: Олександра Зарицька у 2021 році (instagram.com/kazka.band)