ua en ru

Не випадкове рандеву: нові деталі загадкового зникнення дівчини в Криму

Не випадкове рандеву: нові деталі загадкового зникнення дівчини в Криму У Криму зникла студентка Лілія Біруліна (колаж: РБК-Україна)

Дівчина була в стосунках з бізнесменом

Нещодавно мережу потрясла новина про загадкове зникнення 20-річної студентки Лілії Біруліної, яка щезла в анексованому Криму. Як повідомлялося, дівчина погодилася покататися на яхті з бізнесменом Петром Шапіро, після чого не повернулася додому. Telegram-каналі Hue повідомили нові подробиці події.

Як повідомляється, студентка Севастопольського державного університету була у відносинах з бізнесменом. Прогулянка на яхті була не випадковою. За даними джерел каналу, підприємець вважався її бойфрендом.

"Відносини тривалого характеру, не випадкове рандеву. Подруги Лілі так чи інакше були знайомі з Шапіро: особисто або за її відгуками. Відгуки були хороші", – йдеться в повідомленні.

Не випадкове рандеву: нові деталі загадкового зникнення дівчини в Криму

Лілія Біруліна (фото: Hue)

Як повідомляється, бізнесмен не зміг пояснити, куди пропала дівчина, але з ним вже поспілкувалися правоохоронці.

"Але з його свідчень виникають серйозні питання. Він не відразу заявив про те, що Ліля "зникла". І слідчі вже поговорили з ним, але офіційно нічого не говорять. А пройшло вже 5 днів!" – йдеться в повідомленні.

Відомо, що Лілія навчалася в Севастопольському державному університеті та підробляла репетитором. В якості особливих прикмет дівчини виділяються пірсинг – бусинка на шиї, а також шрам в області коліна. Безвісти зниклу досі не знайшли.

За словами родичів, у фатальний день катер відплив з бухти Кругла в Севастополі, але повернувся без дівчини на борту.

Також повідомлялося, що недавно у Криму назавжди зникло красиве озеро - в мережі показали сумні пейзажі.

Раніше ми писали, що в Білорусі померла мати дев'ятьох дітей. У жінки не витримало серце зникнення одного з синів.