ua en ru

Розрив душі! Бумбокс привели в захват українців новими піснями

Розрив душі! Бумбокс привели в захват українців новими піснями Бумбокс (фото: прес-служба гурту / Соня Плакидюк)

Гурт Бумбокс нарешті презентував другу частину альбому "Таємний Код"

Популярний гурт Бумбокс представив другу і заключну частину альбому "Таємний Код: Рубікон".

Першу частину платівки з такими хітами, як "Тримай мене”, “Твiй на 100%”, “ДШ”, “Ангела” та іншими слухачі прийняли з ентузіазмом близьким до фанатизму, про що можуть свідчити аншлагові концерти Андрія Хливнюка і Ко, наприклад, великий сольник Бумбокса у київському Палаці Спорту.

Розрив душі! Бумбокс привели в захват українців новими піснями

Презентація альбому "Таємний Код: Рубікон" у Києві (фото: instagram.com/lilac_nata)

У другій частині альбому не обійшлося, звісно, без експериментів. Так, тут можна почути іспанську версію пісні “Тримай мене”, яка була записана з відомим музикантом Сашею Чемеровим і The Gitas.

Також у альбом потрапила пісня "Плющ" вірш легендарної Лесі Українки.

"Це, окрім низького уклону класиці української літератури, ще й робота, котра врятувала мене від пірнання в глибоку депресію. Іноді у всіх в житті відбуваються втрати і цей вірш про одну із таких втрат. Я не дослідник творчості Лесі Українки, я не знаю, хоча слід поцікавитися і я це обов’язково зроблю, яку саме втрату мала на увазі поетеса: фізичну чи просто втрату кохання, однак тепер це як есенція, як ліки від таких втрат. Я написав цю пісню легко і хотів, щоб вона стала саундтреком українського фільму, що так і називається “Леся”. Я дуже хочу, щоб це кіно вийшло у світ. Я вірю, що цій стрічці бути. Ця пісня – це класична для Бумбокса балада для кіно. Це акустика і струнні інструменти. Якщо ви любите таку музику, то нехай це буде для вас сюрпризом і подарунком", – коментує трек Андрій Хливнюк.

Крім того, Бумбокс разом з режисером Стасом Гуренком і оператором Олександром Бойком зняли "здвоєний" кліп на пісні "Твiй номер / Плющ", який вже зовсім скоро побачить світ.

Таємний код: Рубікон. Частина 2

Українці, до слова, у захваті від свіжого релізу музикантів, про що не соромляться писати у коментарях у всіх соціальних мережах. Ось лише кілька з них:

  • Як ми довго цього чекали! І нарешті дочекалися! Ви неймовірні! Дуже хочеться знову на концерт, знову відчути цю атмосферу.
  • Моя душа задоволена P.S. Хто ще чекав "Рубікон" більше, ніж Новий Рік?
  • Ви найкращі! Дякую за те, що ви робите. Нереально надихає!
  • Розрив душі! Обожнюю вас!
  • Моє серденько на 100% складається з цих пісень.
  • Андрій, ти геній!
  • Ридаю під пісню "Плющ". Здається, це найкраща характеристика альбому. Бумбокс змогли достукатися до найпотаємніших глибин душі.
  • З кожним альбомом закохуюсь в цей гурт сильніше. Дякую за вашу творчість!

Розрив душі! Бумбокс привели в захват українців новими піснями

Бумбокс (фото: прес-служба гурту / Соня Плакидюк)

Нагадаємо, що перша частина "Таємного Коду" була випущена 12 вересня 2019 року.

Коментуючи назву альбому, Андрій Хливнюк сказав: "Це мій особистий рубікон, і там заховано таємний код, важливий для тих людей, які цей альбом написали й записали…"

"В принципі, зроби або помри – можна назвати платівку", - додав він.

Таємний код: Рубікон. Частина 1