ru ua

Психолог проаналізувала Марченко й Медведчука і помітила дивацтва: "ознака наркоти"

Психолог проаналізувала Марченко й Медведчука і помітила дивацтва: "ознака наркоти" Фото: Оксана Марченко і Віктор Медведчук (imdb.com)

Дружина Медведчука Оксана Марченко здивувала не тільки своїми зовнішніми змінами і заявами, але й поведінкою та манерою говорити.

Відомий психолог Наталя Холоденко розповіла в Instagram, що з нею не так.

За словами Наталі Холоденко, яка працювала з Марченко на СТБ, Оксана зовсім інша в кадрі і в спілкуванні. Якщо для глядачів вона сама доброта і співчуття, то в житті зовсім інша - холодна й відчужена.

"Що аналізувати, якщо все гниле?" - відповідає психолог на прохання проаналізувати поведінку Марченко.

Холоденко каже, що екс-зірка українського телебачення могла вживати наркотики, так само як її чоловік. При цьому це могло тривати певний час, і дало певні поведінкові і зовнішні наслідки.

"Вони не можуть вимовити слова. У них, як у старичків немає зубів і вони не можуть вимовити. Це ознака наркоти. Наркота, яку вони приймали систематично. Причому, серйозна, на високому рівні", - сказала Холоденко.

Наталя також додала, що Оксана змінилася сильно зовні - швидше за все це пластика. За її словами, пластичний хірург виявився патріотом України, тому понівечив її обличчя.