ua en ru

Не ховайте пуховики: українцям дали невтішний прогноз погоди на тиждень

Не ховайте пуховики: українцям дали невтішний прогноз погоди на тиждень Фото: Сніг (Віталій Носач, РБК-Україна)

Погода на наступному тижні сильно засмутить жителів країни

Погода в Україні з 12 березня почне сильно погіршуватися. Температура повітря опуститься і в багатьох областях очікуються опади, місцями мокрий сніг. Про це повідомляє сайт Українського гідрометцентру.

На початку наступного тижня пройде дощ у східних областях України, а також на Приазов'ї. У західних та північних областях дощ зміниться мокрим снігом.

"11-12 березня в Україні часом невеликий, 12 березня у східних областях та Приазов'ї помірний дощ, вночі у західних та північних областях подекуди з мокрим снігом", - повідомили синоптики.

Температура повітря опуститься вночі до 0 градусів, вдень буде прохолодно, в Карпатах температура знизиться до 7 градусів морозу.

Не ховайте пуховики: українцям дали невтішний прогноз погоди на тиждень

Погода в Україні 11 березня (meteo.gov.ua)

"Температура вночі від 0 до +6 градусів, 11 березня на півдні країни до +15 градусів, 12 березня у західних та північних областях близько 0, вдень від +2 до +7 градусів. У Карпатах мокрий сніг, температура вночі та вдень близько 0 градусів, вночі 12 березня -2 -7 градусів", - сказано в повідомленні.

На решті території України очікуються дощі, місцями з мокрим снігом. Сухо буде тільки в середу, 13 березня, і вночі 16 березня. Температура вночі від 0 до +5 градусів, 13 і 16 березня - від 0 до -5 градусів вночі і +3 +9 градусів вдень.

Не ховайте пуховики: українцям дали невтішний прогноз погоди на тиждень

Погода в Україні 12 березня (meteo.gov.ua)

У Києві 11-12 березня часом невеликий дощ, вночі 12 березня місцями з мокрим снігом. Температура вночі 11 березня від +1 до +5 градусів, вдень +6 +11 градусів. У вівторок, 12 березня, температура вночі опуститься до 0 градусів, вдень очікується від +2 до +7 градусів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що синоптики розповіли, скільки триватимуть морози.

А також розповідали про те, що став відомий прогноз погоди на березень.