ua ru

"Огидно на це дивитися": головна ялинка "обросла" сміттям після свят у Києві

"Огидно на це дивитися": головна ялинка "обросла" сміттям після свят у Києві Колаж РБК-Україна: у центрі Києва після свят залишили гори сміття

У центрі Києва святкування Нового року стало справжнім випробуванням для комунальників, які не справляються з горами сміття, залишеними відпочиваючими, де доведеться.

Фото, що показують непорядність багатьох людей, показала в Facebook письменниця Тетяна Череп-Пероганич.

Біля центральної ялинки - атмосфера свята і радості. Але варто зайти за ріг, можна побачити зворотний бік медалі.

"А тепер дивіться на центральну ялинку і те, що на сусідніх вулицях поруч з нею. Мабуть, біля ялинки глінтвейн купують, йдучи випивають, і потім, де хочуть, паперові стаканчики, там по дорозі і залишають..." - пише Тетяна.

"Огидно на це дивитися": головна ялинка "обросла" сміттям після свят у Києві

Фото: у Києві люди влаштували свинарник поруч з головною ялинкою (facebook.com/cherep.perohanych)

У коментарях деякі користувачі нарікають на комунальників, які належним чином не виконують свою роботу. А деякі кажуть, що якщо людина - "свиня", що не роби, вона буде смітити.

Ось що пишуть українці у відгуках на публікацію:

  • Кількість смітників не виправдовує того, що деякі люди - свині. Ще й дітей своїх вчать за власним прикладом не цінувати працю інших. Огидно на це дивитися, дійсно.
  • Якщо людина свинею виросла, кількість сміттєвих баків проблеми не вирішує.
  • Звичайно, треба навчитися не смітити! Але треба навчити комунальників виконувати свою роботу - прибирати. Особливо у святкові дні.
  • Як не прикро, але ця робота у нас організована вкрай погано, не готові наші служби ні до святкових днів, ні до погодних умов. То сніг несподівано впаде, то дощ, то свято...
  • На жаль в центрі міста з "естетичних" міркувань дуже скоротили кількість урн і сміттєвих баків. А ті що є на свята стабільно переповнені.
  • Для місцевих жителів це взагалі реальна проблема зараз сміття викинути. Стаканчик можна і додому завезти в кінці кінців, а що робити коли з дому нікуди викидати.