ua en ru

Як правильно відзначати день народження: що категорично робити не можна

Як правильно відзначати день народження: що категорично робити не можна Фото: що категорично не можна робити в свій день народження (pixabay.com)

День народження людини є дуже важливою датою. Вважається, що цей день має магічні властивості. Якщо проводити день народження правильно і не порушувати заборони, то це принесе щастя та удачу на цілий рік вперед.

Як потрібно правильно відзначати день народження і що категорично робити не можна – читайте в матеріалі нижче.

У день народження закладається програма на весь найближчий рік. Тому цей день повинен бути наповнений щастям, позитивом і приємними подіями.

Як провести цей день правильно

Постарайтеся виспатися як слід і прокинутися з хорошим настроєм. Після пробудження думайте про щось хороше і позитивне – так ви налаштуєтеся на позитивну енергетику і відкриєте канали для зв'язку з новими можливостями. Гарний настрій здатний відвести від вас біди та негатив в такий день.

Не допускайте в день народження конфлікти, смуток і агресію. Це заблокує потік позитивної енергії. Абстрагуйтеся від проблем, думайте про хороше і всі складні питання відкладіть на інший день.

Відзначати новий рік життя потрібно в чистій і новому одязі - купіть заздалегідь собі нове плаття або сорочку, а також нову білизну.

Не надягайте старі та заношені речі - це злякає удачу. У кишеню покладіть гроші - щоб вони водилися у вас весь наступний рік.

Що категорично не можна робити в день народження

Не можна відзначати День народження заздалегідь - це скорочує тривалість життя.

Не беріть за день до дня Народження і в саме свято в борг. Це стосується не тільки грошей, але і предметів або продуктів.

Такі дії можуть привести до того, що вага рік вас будуть переслідувати фінансові проблеми, клопоти та конфлікти.

Не роздавайте милостиню і не давайте в борг у свій день народження – так ви поділитеся своєю удачею і благополуччям на весь рік вперед.

Утримайтеся від спілкування з хворими та вмираючими – вам така зустріч нічого хорошого не принесе.

Якщо такої зустрічі уникнути неможливо, то покладіть в кишеню срібний виріб (будь-який) - воно посилить ваше енергополе і вбереже від хвороб.

Кількість гостей на вашому святі має значення. Уникайте цифр 9, 13, 18, 21, 51, 99 або 100. Така кількість може принести імениннику неприємності.

Заборони стосуються і кількості свічок на святковому столі. Якщо ваш вік збігається із забороненою цифрою, то купите свічки у вигляді цифр або обійдіться без них.

У день народження бар'єр між вами та тонкими матерями дуже тонкий, тому є ризик притягнути у своє життя і хороше, і погане. Не варто запрошувати на свято людей, з якими у вас не дуже хороші, натягнуті відносини.

Якщо на святі хтось розбив посуд, потрібно сказати: "На щастя!". Викидати осколки потрібно тільки на наступний день, щоб не винести з дому удачу.

Не виносьте з дому сміття у свій день народження - відкладіть це на наступний день.