ua en ru

Поклонська раптово заговорила українською, театрально зачитавши вірші Скрябіна

14:02 01.12.2021 Ср
2 мин
Поклонська раптово заговорила українською, театрально зачитавши вірші Скрябіна Фото: Наталія Поклонська (Getty Images)

Наталія Поклонська, скандальний екс-"прокурор Криму" і новоспечений посол РФ в Кабо-Верде, раптово заговорила українською. Мало того, вона ще й продекламувала вірші на пісню "Люди, як кораблі" Кузьми Скрябіна, який би точно не зрадів такій "честі".

Відео Поклонська розмістила у своєму Instagram.

У кадрі скандальна "прокурор" розмістила кілька своїх фото, на які наклала голосовий супровід.

У коментарях шанувальники Наташі припустили, що, мабуть, Крим скоро повернеться в Україну, раз вона згадала рідну мову:

  • Сумує по Україні. Можна зрозуміти.
  • Мабуть, Крим незабаром все-таки повернеться в Україну
  • Епта, на рідній заговорила! Потроху доходить...
  • Скучили по Україні?

Поклонську в Україні вважають зрадницею і працюють над її екстрадицією

Наталія Поклонська до окупації Криму працювала в українській прокуратурі, але в момент захоплення півострова зрадила присязі і почала співпрацювати з окупантами.

Після вона була призначена "прокурором Республіки Крим" і вела ряд резонансних справ. Зокрема домагалася закриття Меджлісу кримськотатарського народу і кримінального переслідування його лідерів Рефата Чубарова, Мустафи Джемілєва і Ахмета Чийгоза, а також режисера Олега Сенцова.

У вересні 2016 року вона стала стати депутатом Державної Думи Росії від пропутінської партії "Єдина Росія".

А в жовтні 2021-го Володимир Путін відправив її послом в Республіку Кабо-Верде - архіпелаг з 18 дрібних і середніх островів на відстані близько 600 км від африканського берега.

Відразу після призначення Поклонської послом МЗС України заявив, що домагатиметься її видачі.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: