ua ru

Названий популярний напій, який допоможе позбутися від небезпечного жиру на животі

Названий популярний напій, який допоможе позбутися від небезпечного жиру на животі Популярний гарячий напій допоможе спалити жир на животі (колаж: Styler)

Організм не може нормально функціонувати без вісцерального жиру. Він діє не тільки як форма захисту, але і як резервне джерело енергії. Однак накопичення занадто великої кількості вісцерального, або черевного жиру може збільшити ризик розвитку ряду захворювань, таких як хвороби серця, деякі види раку, високий рівень холестерину і інсульт. Найефективніший спосіб спалити жир на животі - це поєднання дієти і фізичних вправ.

Крім того, поточні наукові дослідження показують, що популярний гарячий напій може допомогти спалити зайвий вісцеральний жир, повідомляє Express.

Недавні дослідження показали, що додавання цього популярного напою в раціон може допомогти прискорити зменшення вісцерального жиру.

Було виявлено, що кава має ряд переваг для здоров'я, якщо її вживати в правильних дозах, і її роль в спалюванні жиру зводиться до з'єднання, що міститься як в каві, так і в чаї.

Кофеїн - це речовина, яка стимулює центральну нервову систему організму, прискорюючи обмін речовин і, як наслідок, посилюючи розщеплення жирних кислот.

Кава діє в поєднанні з фізичними навантаженнями

Дослідження 2020 року, опубліковане в журналі Nutrients, показало, що "вживання помірної дози кофеїну перед тренуванням може ефективно збільшити спалювання жиру під час аеробних вправ".

Вчені з Університету Рей Хуана Карлоса в Мадриді попередили, що "рівень фізичної підготовки учасника може модулювати ступінь впливу кофеїну на окислення жирів під час тренування".

Щоб кава була найбільш ефективною в зниженні вісцерального жиру, її не можна вживати в будь-якій формі з додаванням цукру, вершків та інших добавок, що знижують вплив.

Названий популярний напій, який допоможе позбутися від небезпечного жиру на животі

Кава разом з вправами допоможе позбутися від жиру на животі (фото: freepik.com)

Кава також не може бути панацеєю при схудненні; вона повинна бути частиною збалансованої дієти, супроводжуваної достатнім рівнем фізичних вправ. Експерти рекомендують мінімум 150 хвилин або дві з половиною години фітнесу на тиждень.

Чим ще корисна кава

Крім того, Британський біобанк виявив, що вживання до трьох чашок кави в день знижує ймовірність ранньої смерті на 12 відсотків. Це відноситься не тільки до кофеїну, але і до кави без кофеїну.