ua en ru

Марина Порошенко запросила дітей українських захисників до Музею науки і привітала їх зі святом

Марина Порошенко запросила дітей українських захисників до Музею науки і привітала їх зі святом Фото: Марина Порошенко (eurosolidarity.org)
Автор: RBC.UA

Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко у Міжнародний День захисту дітей запросила школярів з родин учасників війни проти російської агресії до Музею науки Малої академії наук.

"День захисту дітей є одним із найстарших міжнародних свят. Його започаткували у 1949 після Другої світової війни на захист дітей, які залишилися без батьків або без даху над головою. На жаль, ці болісні проблеми залишаються актуальними і у сучасному світі, і діти, які постраждали від війни, потребують підтримки і уваги не тільки сьогодні, а і завжди", - говорить Марина Порошенко.

Вона нагадала, що вже 7 років Україна потерпає від збройної агресії з боку Російської Федерації.

Марина Порошенко запросила дітей українських захисників до Музею науки і привітала їх зі святом

"У нас з’явилися сучасні захисники, і нині зростають діти цих героїв. Саме тому ми сьогодні запросили відвідати Музей науки Малої академії наук, щоб весело провести час і отримати нові та цікаві знання", - додає Порошенко.

Можливо, комусь із них це допоможе визначитися з майбутньою професією або знайти нове захоплення, вважає голова комісії Київради.

"Ми повинні пам‘ятати, що нове покоління українців ми виховуємо саме сьогодні", - резюмує Порошенко.