Мало не буде: найбільш ревниві знаки Зодіаку у жінок

Мало не буде: найбільш ревниві знаки Зодіаку у жінок
Ілюстративне фото (pixabay.com)

Астрологи назвали "чемпіонок" з ревнощів

Гороскоп ревнощів допоможе дізнатися, що можна очікувати від близької вам людини в ситуаціях, коли хтось третій надав вам навіть найменші знаки уваги. Так, іноді у вашої другої половинки в такі моменти реакція буває надмірно бурхливою, і це незмінно тягне за собою загострення у взаєминах. Тому краще знати заздалегідь, чи схильна ваша кохана до ревнощів.

Астрологи виділили кілька знаків Зодіаку, яким найбільше властиве це почуття.

До слова, побутує переконання, що ревнощі є ознакою того, що людина небайдужа до предмету своїх домагань. Втім, іноді демонстрація своєї уваги доходить до надмірної підозрілості і навіть до маніакально-патологічного почуття.

Астрологи назвали три знака Зодіаку для жінок, яким можна сміливо вручати "золото", "срібло" та "бронзу" на чемпіонаті з ревнощів.

У представниць прекрасної статі цими "счастливицами" є народжені під сузір'ям Лева, Рака і Козерога.

Владні Левиці

Випадок із жінками-Левицями спростовує судження, що ревнощі відчувають невпевнені в собі люди. Тут ситуація зворотна - вони на всі 100% вважають себе най-най, і будь-які натяки на те, що такий подарунок долі хтось може затьмарити завдає їм особливо чутливого удару по гордощам (або самолюбству). Чоловікам краще відразу взяти на замітку, що навіть натяки на флірт з іншими жінками не буде пробачений, а сцени "справедливої відплати" можуть залишити не лише душевні травми, але і тілесні шрами.

Аби уникнути непорозумінь не забувайте надавати вашим улюбленим Левицям постійні знаки уваги і не скупіться на солодкі слова - винагорода від їх пристрасної любові окупляться сторицею.

Козероги - "залізні леді"

Жінки, народжені під сузір'ям Козерога, так довго мріяли про принца на білому коні, що щастя своє випускати з рук не мають наміру. Вони люблять контролювати все, що можна, адже хто зможе сумніватися в їх мудрості та досконалості? Так як досягти ідеалу зовсім не просто і вимагає постійних зусиль, боротьби і самодисципліни, жінки-Козероги "долучать" до цього і свого коханого. А він повинен бути завжди під рукою і як мінімум - у зоні досяжності, бути "відкритою книгою" і нічого не приховувати.

З іншого боку, відвертість у стосунках тільки зміцнює їх. До того ж варто додати, що якщо ваша "залізна леді" зможе дізнатися вас повністю і переконатися в надійності, то свій контроль послабить.

Мало не буде: найбільш ревниві знаки Зодіаку у жінок

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Чуттєві Раки

Жінки-Раки сентиментальні і досить емоційні, а також мають схильність "чіплятися" за дрібниці, які йдуть врозріз з їх власними поглядами чи мріями. Будь-які незначні нюанси здатні доставити їм більше переживань, ніж ви можете уявити, а вони - показати. Адже Раки можуть стримувати образи, проте накопичувати їх глибоко в серці. Навряд чи можна очікувати від жінок-Раків бурхливих сцен ревнощів і биття посуду, але через підозри і переживання вони можуть замкнутися в собі, впасти в депресію.

Щоб цього уникнути, партнерам краще частіше влаштовувати романтичні вечері під місяцем, прогулянки біля набережної і звичайно ж чоловікам не варто забувати балувати свою кохану презентами. Такі знаки уваги можуть перетворити для жінок-Раків час разом у справжню казку, а їх любов стане океаном ніжності, з усіма скарбами в глибинах.

Раніше ми писали про те, кому в травні обов'язково пощастить в особистому житті.

А також повідомляли про те, що астрологи назвали найбільш агресивні, конфліктні знаки Зодіаку.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся