Кріпосна - 15 і 16 серії 1 сезону дивитися онлайн

Четвер 07 березня 2019 22:16
Кріпосна - 15 і 16 серії 1 сезону дивитися онлайн
Невже молодій актрисі Яхонтовій вдасться зруйнувати сім'ю Червінських-старших?

П'ятнадцята і шістнадцята серії нового проекту телеканалу СТБ, Кріпосна, вийшли в ефір сьогодні, 7 березня

Сьогодні, 7 березня, відбулися чергові серії нового костюмованого серіалу Кріпосна, який виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Дивитися 15,16 серії серіалу Кріпосна за посиланням:

Кріпосна - 15 і 16 серії 1 сезону дивитися онлайн

Перший сезон костюмованого серіалу Кріпосна виходить на екватор, а значить, все найцікавіше в житті головних героїв драми починається прямо зараз.

У п'ятнадцятій та шістнадцятій серіях глядач максимально зануриться в інтриги, які відбуваються в сімействі Червінський.

Петро Іванович Червінський продовжує фліртувати з черговою примою театру, Яхонтовою, абсолютно не звертаючи увагу на чутки, які ходять навколо них. А ось його законна дружина, Ганна Іванівна, дізнавшись з достовірних джерел про пригоди чоловіка, не збирається це терпіти, влаштовуючи справжній скандал з биттям дорогого фарфорового посуду!

Не кращим чином йдуть справи і у Кріпосної, Кітті, яку Червінські передумали продавати Олексію Косачу, який дуже хоче викупити дівчину, щоб одружитися з нею. Звичайно, ініціатором цієї відмови, а також людиною, яка змусила своїх батьків це зробити, став Червінський-молодший.

Закоханий Косач вирішує йти на радикальні методи, намагаючись таємно проникнути до коханої дівчини. Більш того, він пропонує Катерині бігти, бігти з маєтку, подалі від цих місць, які принесли закоханим стільки болю ... Чи погодиться Катерина на такий крок?

Але апогеєм серій стане одруження Червінського молодшого і Наталі Дорошенко, на весіллі яких відбудеться справжня драмма!

Перший сезон нового українського костюмованого серіалу виходить з понеділка по четвер на телеканалі СТБ о 20:00.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся