ru ua

Кріпосна: 11 і 12 серії 1 сезону дивитися онлайн

Кріпосна: 11 і 12 серії 1 сезону дивитися онлайн Червінський-старший продовжує "гуляти", тримаючи це в таємниці від своєї законної дружини!

Одинадцята і дванадцята серії нового проекту телеканалу СТБ, Кріпосна, вийшли в ефір сьогодні, 5 березня

Сьогодні, 5 березня, відбулися чергові серії нового костюмованого серіалу Кріпосна, який виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Дивитися 11,12 серії серіалу Кріпосна за посиланням:

Кріпосна: 11 і 12 серії 1 сезону дивитися онлайн

Лідія Іванівна Шефір, яка давно закохана в Олексія Косача, викликає його листом в свою садибу, щоб запропонувати "вигідну угоду". Коли молодий поміщик приїжджає в маєток Шефір він отримує пропозицію, від якої дійсно складно відмовитися. Лідія Іванівна запропонувала Олексію 4000 рублів, щоб він викупив Катерину, але натомість ... натомість він повинен одружитися з нею. З Лідією Іванівною.

Олексію залишається тільки погодитися на цю пропозицію або ж звернутися за допомогою до легендарного Андрія Андрійовича Жадана, який колись викупив самого себе у поміщиків, перетворившись із простого кріпака в самостійну і сильну соціальну одиницю. Однак чи повірить Жадан людині, якого бачить уперше?

Тим часом, виникає конлфікт між чоловічою частиною сімейства Червінських. Червінський-старший продовжує грати в ловеласа, залицяючись до молодих акрис в театрі. Однак це помічає його син, який, чи не публічно, соромить батька за неналежну, як для одруженого чоловіка, поведінку.

До слова, Григорій Червінський стежить більш ніж пильно не тільки за своїм батьком, але і за кріпосною, яку він, ой як не хоче віддавати Косачу. Він навіть намагається намовити свою матінку, Анну Іванівну, на предмет того, що Олексій Косач не чесна людина і взагалі є поганим вибором для Кітті.

1 сезон серіалу Кріпосна буде виходити з понеділка по четвер о 20:00 на телеканалі СТБ.