ru ua

Кріпосна: 13 і 14 серії 1 сезону дивитися онлайн

Кріпосна: 13 і 14 серії 1 сезону дивитися онлайн Чи вийде Катерина заміж за Олексія Косача? Розв'язка цієї історії все ближче ...

Тринадцята і чотирнадцята серії нового проекту телеканалу СТБ, Кріпосна, вийшли в ефір сьогодні, 6 березня

Сьогодні, 6 березня, відбулися чергові серії нового костюмованого серіалу Кріпосна, який виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Дивитися 13,14 серії серіалу Кріпосна за посиланням:

Кріпосна: 13 і 14 серії 1 сезону дивитися онлайн

1-й сезон нового костюмованого серіалу телеканалу СТБ досяг свого апогею, адже кожна серія не тільки розкриває всіх головних персонажів серіалу, але і веде до головну інтригу - чи вийде заміж за дворянина Олексія Косача, кріпосна Катерина Вербицька.

Нагадаємо, що в минулих серіях Кріпосною, Олексій, прийняв непросте, у всіх сенсах цього слова, рішення про те, щоб викупити кріпосну у поміщиків Червінських. Для цього йому необхідно заплатити чималу на ті часи суму, в 4000 рублів.

Проте, не все залежить від Косача, адже хрещена Кітті, Ганна Іванівна, не хоче віддавати хрещеницю, до якої за всі ці роки дійсно прикипіла душею. Крім того, Червінський-старший, який отримав досить непогану пропозицію від Лідії Іванівни Шефір, ще роздумує над тим, продавати Косачу кріпосну, або, наплювавши на слово дворянина, все-таки, віддати її поміщиці Шефір.

На жаль, Катерина, доля якої абсолютно не залежить від її рішення, змушена терзати себе здогадками і надійями, розраховуючи стати дружиною молодого поміщика Косача.

Чи не виникнуть у Олексія сумніви, щодо його затії, і чи вдасться закоханій парі пройти крізь усі перешкоди, які постійно виникають на їхньому шляху, глядач зможе дізнатися в тринадцятій і чотирнадцятий серіях костюмованого серіалу Кріпосна.

Перший сезон нового українського костюмованого серіалу виходить з понеділка по четвер на телеканалі СТБ о 20:00.