ru ua

Катастрофа Ан-26: генерал не стримав сльози в прямому ефірі (відео)

Катастрофа Ан-26: генерал не стримав сльози в прямому ефірі (відео) Катастрофа АН-26 під Харковом (фото: dbr.gov.ua)

Командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов не стримав емоцій та сліз після слів про загиблих в катастрофі Ан-26 в Чугуєві.

Це сталося після згадки генерал-лейтенантом ЗСУ, народним депутатом Михайлом Забродським в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера" про загибель в літаку курсанта Олександра Скочкова, чий батько - капітан Ігор Скочков, був на борту збитого бойовиками Іл-76 в Луганську сім років тому.

Військовий у своєму виступі наголосив, що причини авіакатастрофи 25 вересня нині комісією ще не встановлені, а всілякі гіпотези та чутки тільки завдають моральних страждань рідним і близьким загиблих.

"Ви можете собі уявити стан жінки, матері та колишньої дружини - зараз вдови, яка за 7 років втратила в небі спочатку чоловіка, а зараз сина. Тому ми маємо бути потрійно виваженими в будь-яких коментарях", - закликав Забродський.

Він зазначив, що у катастрофі Ан-26 насамперед загинули люди.

"І я говорю не тільки про тих, хто загинув - постраждали всі! І сім'ї, і родичі, і близькі", - сказав військовий.

Він звернув увагу, що всі посадові особи, державні діячі та політики дуже стримані у своїх коментарях.

"Усі, включаючи президента, який знає, мабуть, більше, ніж ми всі тут присутні разом. Поки немає результатів. Якщо ми будемо маніпулювати всіма плітками, які циркулюють у місті Харкові по якихось дискотеках, де є масове скупчення людей, ми так можемо дуже далеко зайти", - вважає Забродський.

Генерал-лейтенант розповів, що його бойовий товариш, командувач Повітряних Сил Дроздов близько 20 років тому вже благополучно садив аварійний літак.

Відео: Під час розмови про катастрофу Ан-26 в Чугуєві генерал в прямому ефірі не стримав сльози

Раніше повідомлялося, що в прямому ефірі перед цим чиновники поскандалили з-за катастрофи Ан-26. Перепалка сталася між головою Харківської ОДА Олексієм Кучером і командувач ПС ЗСУ Сергієм Дроздовим.

Нагадаємо, що в минулому випуску "Свободи слова Савіка Шустера" експерти обговорювали різноманітні теми. Зокрема, екс-голова Верховної Ради Республіки Білорусь Станіслав Шушкевич прокоментував "таємну інавгурацію" Олександра Лукашенка, назвавши її "коронацією".

Шушкевич висловився про "таємну інавгурацію" Лукашенка

Також глава МЗС Дмитро Кулеба чітко розповів про позицію України по Олександру Лукашенко і в цілому ситуації в Білорусі.

Кулеба озвучив позицію України щодо Білорусі

Під час розмови про місцеві вибори, які пройдуть в Україні 25 жовтня, мер Дніпра Борис Філатов розповів, як в Умані зареєстрували двох клонів мера, а самого мера зняли з реєстрації, і хто за цим стоїть.

Філатов висловився про реєстрацію двох клонів мера в Умані

Не оминули гості студії стороною і тему коронавірусу. Так, Юлія Тимошенко поділилася жахами пережитої хвороби.

Тимошенко поділилася страхами, яким піддалася під час COVID-19

А ще відомий біолог-генетик Олександр Коляда розповів, коли варто очікувати вакцину від COVID-19, а також висловився про ефективність карантину і про ціни на ПЛР-тести.

Біолог-генетик Олександр Коляда розповів про коронавірус в Україні