ru ua

Борт був несправний: чиновники поскандалили в прямому ефірі через катастрофу Ан-26

Борт був несправний: чиновники поскандалили в прямому ефірі через катастрофу Ан-26 Катастрофа Ан-26 в Чугуєві (фото: twitter.com/dialog.ua)
Автор: Styler

Літак АН-26, який зазнав аварії в Чугуєві, мав пошкодження, але отримав дозвіл на посадку з затримкою. Диспетчер спочатку дав дозвіл на посадку на аеродромі іншого борту, в якому був син командувача Повітряних сил ЗСУ Сергія Дроздова.

Про це заявив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера".

Чиновник зазначив, що син Дроздова також є курсантом університету ім. Івана Кожедуба, і в день катастрофи брав участь у навчальних польотах в іншому літаку.

Таким чином Кучер побічно звинуватив Дроздова в тому, що останній вплинув на черговість посадки двох бортів.

"Не буду говорити, посадили, бо там був син, я просто констатую факт, що на другому борту був син пана Дроздова", - заявив голова ОДА.

Своєю чергою сам Дроздов зауважив, що коли отримав інформацію про катастрофу, спочатку думав, що його син загинув.

"Літак, який перебував на посадці на віддалі 4 км і другий, який знаходився на траверзі, і ще повинен пролетіти по прямій близько 6 км, щоб виконати розворот і зайти на посадку, то, будь ласка, порахуйте, розберіться, а потім звинувачуйте керівника польотів. Жодних вказівок керівника польотів я не давав", - сказав він.

Раніше ми писали про те, що єдиний уцілілий під Чугуєвом розповів про останні хвилини на борту Ан-26.

До речі, дивіться у новому випуску "Свободи слова Савіка Шустера" про те, чому загинули 26 військових під час навчального польоту, і в якому стані взагалі знаходиться українська військова авіація. Також експерти висловлюються про війну між Вірменією і Азербайджаном і обговорюють багато інших актуальних на сьогодні тем.

Головна тема "Свободи слова Савіка Шустера" - катастрофа Ан-26 під Чугуєвом

Нагадаємо, що в минулому випуску "Свободи слова Савіка Шустера" експерти обговорювали різноманітні теми. Зокрема, екс-голова Верховної Ради Республіки Білорусь Станіслав Шушкевич прокоментував "таємну інавгурацію" Олександра Лукашенка, назвавши її "коронацією".

Шушкевич висловився про "таємну інавгурацію" Лукашенка

Також глава МЗС Дмитро Кулеба чітко розповів про позицію України по Олександру Лукашенко і в цілому ситуації в Білорусі.

Кулеба озвучив позицію України щодо Білорусі

Під час розмови про місцеві вибори, які пройдуть в Україні 25 жовтня, мер Дніпра Борис Філатов розповів, як в Умані зареєстрували двох клонів мера, а самого мера зняли з реєстрації, і хто за цим стоїть.

Філатов висловився про реєстрацію двох клонів мера в Умані

Не оминули гості студії стороною і тему коронавірусу. Так, Юлія Тимошенко поділилася жахами пережитої хвороби.

Тимошенко поділилася страхами, яким піддалася під час COVID-19

А ще відомий біолог-генетик Олександр Коляда розповів, коли варто очікувати вакцину від COVID-19, а також висловився про ефективність карантину і про ціни на ПЛР-тести.

Біолог-генетик Олександр Коляда розповів про коронавірус в Україні