ua en ru

Кар'єрне зростання в лютому: ці знаки Зодіаку доб'ються успіху

Кар'єрне зростання в лютому: ці знаки Зодіаку доб'ються успіху Гороскоп на лютий 2020 року (фото: колаж РБК-Україна)

Гороскоп лютий - головні везунчики на думку Павла Глоби

Гороскоп 2020 покаже, які знаки Зодіаку зможуть добитися успіху в лютому. Відомий астролог Павло Глоба вважає, що саме у цих трьох знаків Зодіаку найкращі шанси досягти великих успіхів у сфері фінансів і кар'єри в лютому.

Скорпіон

16 числа Вам може відкритися якась важлива інформація, і це підштовхне Вас до того, щоб переглянути свої колишні прагнення і плани. В результаті Вас відвідає така кількість нових цікавих ідей, що Вам буде надзвичайно складно вибрати серед них якусь одну.

17 числа спілкування з іншими людьми буде мати для Вас особливо важливе значення. Працюйте над зміцненням відносин з Вашим колективом. Підтримка Ваших товаришів по роботі буде Вам просто необхідна.

18 числа у Вас буде шанс реалізувати якісь раніше нереалізовані можливості. Дійте рішуче і не соромтеся при необхідності звертатися за допомогою - як фінансовою, так і практичною. І якщо хтось з оточуючих буде висловлювати критику на Вашу адресу, спокійно поставтеся до неї і постарайтеся знайти в ній "крихту істини".

Риби

16 числа Вам відкриється якась важлива інформація, і Вам буде необхідно узгодити з нею свої поточні прагнення і цілі. Крім того, цей день добре підійде для того, щоб оновити свій імідж, зайнятися пошуком корисних зв'язків і привселюдно заявити про себе.

Також Вам не завадить спробувати відновити контакт зі своїми колишніми соратниками і колегами. Цілком можливо, що вони допоможуть Вам досягти значного кар'єрного прогресу. 18 число прекрасно підходить для того, щоб почати все з чистого аркуша.

Незабаром перед Вами відкриються нові, вкрай привабливі горизонти, і Ви відчуєте, що Вам випав шанс домогтися здійснення багатьох своїх сокровенних мрій. Зберігайте вірність своїм істинним амбіціям, і Ви обов'язково знайдете шлях їх реалізації.

Близнюки

16 числа постарайтеся до кінця розібратися в своїх істинних амбіціях. А потім, скориставшись цією інформацією, постарайтеся надати свої цілі в документально оформлений вигляд. Наступні дні добре підходять для того, щоб внести в свої початкові задуми необхідні коригування.

Крім того, 17 числа Вам може відкритися якась важлива інформація, яка допоможе Вам здійснити на фінансовому або професійному фронті свого життя ряд істотних змін. Залиште всі изжившие себе методи і підходи позаду.

Цим Ви розчистите шлях до нових фінансових успіхів. 23 число знаменує початок нового циклу на професійному фронті Вашого життя. А по закінченні двох днів Ви зможете чітко оцінити своє нинішнє становище і відкрити перед собою нові перспективи.

В кінці місяця Ви відчуєте, що у Вашій кар'єрі настає поворотний момент. Скористайтеся цією можливістю переглянути важливі ділові та фінансові контракти або повністю переробити свою бізнес-стратегію.