ua en ru

Гігантський атомний "літаючий готель", який ніколи не приземлятиметься: як він виглядає

Гігантський атомний "літаючий готель", який ніколи не приземлятиметься: як він виглядає Літаючий готель "Sky Cruise" (колаж РБК-Україна)

Показали новий амбітний атомний проєкт літаючого готелю "Sky Cruise", який побудований так, що має 20 ядерних двигунів і може перевозити 5000 пасажирів.

Як він виглядає і в чому його "фішка" - читайте у матеріалі Styler.

Готель Sky Cruise буде повністю автономним і не потрібно, щоб пілоти керували ним.

Він буде пілотований штучним інтелектом, який має 20 двигунів, що працюють за допомогою ядерного синтезу та призначений ніколи не приземлятися.

Гігантський атомний "літаючий готель", який ніколи не приземлятиметься: як він виглядає

Літаючий готель "Sky Cruise" (фото: Хашем Алгайлі/Youtube)

Замість цього звичайні авіалайнери переправляли б пасажирів до та з Sky Cruise, і навіть усі поточні ремонти літака проводилися б у польоті.

У готелі в небі тільки буде персонал, який обслуговуватиме торговий центр на борту, а саме басейни, тренажерні зали та кінотеатри.

Хашем Алгайлі, який створив детальний макет літака-монстра, каже, що небесний круїз на атомній енергії "може стати майбутнім транспорту".

Поки що немає дати запуску літаючого готелю, але він викликав неабиякий резонанс у соціальних мережах.

Гігантський атомний "літаючий готель", який ніколи не приземлятиметься: як він виглядаєГігантський атомний "літаючий готель", який ніколи не приземлятиметься: як він виглядаєГігантський атомний "літаючий готель", який ніколи не приземлятиметься: як він виглядає

Літаючий готель "Sky Cruise" (фото: Хашем Алгайлі/Youtube)