ua en ru

Студентка з Харкова нецензурно висловилась про українську мову: реакція розлюченої мережі (відео)

Студентка з Харкова нецензурно висловилась про українську мову: реакція розлюченої мережі (відео) Колаж РБК-Україна: студентка грубо висловилась про українську мову

Студентка Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди нецензурно висловилась про українську мову.

Відео опублікували у Facebook-спільноті "Мова на часі".

Відповідне відео дівчина опублікувала на своїй сторінці Instagram, але згодом його видалила.

"Пишу курсову роботу е***ою українською мовою, і розумію, що влада мене утискає і мої права", - пожалілася дівчина.

Дівчина обурюється, чому вона не може в Україні писали курсову роботу російською мовою.

"Чому це я не можу писати свою наукову роботу російською? Хіба українською це буде більш інформативно? Якщо так подобається українська - беріть і перекладайте. Чому ви ґвалтуєте мене, мою психіку і нерви", - дивується дівчина.

У коментарі до відео дівчина написала, що вона розуміє науковців, які поїхали з країни. Тому що їхні, написані російською мовою наукові роботи виявляються недійсними в Україні.

За словами дівчини, вона працює на "швидкій", і там її змушують розмовляти українською. Окрім того, вона сказала, що ламану українську в їх магазинах їм не подобається чути. Також тих, хто хоче, аби українською розмовляли люди, які її не знають, вона назвала "сумнівними патріотами".

Окрім того, організація "Мова на часі" закликала мовного омбудсмена, та Харківський Центр швидкої допомоги, де працює дівчина, негайно відреагувати на її поведінку.

У коментарях користувачі пишуть, що за такі вислови її потрібно депортувати з країни. Також зазначають, що таким людям не місце в Україні.

  • Чому вони так висловлюються? Що спонукає їх? Скільки коштують такі речі? Адже завтра-післязавтра буде - "ой, вибачте, це і я, і не я"
  • Людина просто ненавидить українську мову так сильно, що готова навіть англійською писати роботу, аби не українською
  • І хтось повірить, що ось ця нерозумна істота пише наукову роботу? За образу державної мови треба карати таких покидьків
  • Що ця "істота" робить в Україні. Воно зайняло чиєсь місце і вчиться в українському вищі. Оце собі дозволяє своїм огидним ротом таке говорити, тим паче писати
  • Одного не розумію, як, отаке, може навчатися в престижному українському університеті.