ru ua

Давай, вали! Міхалок записав різке звернення до Тіхановської (відео)

Давай, вали! Міхалок записав різке звернення до Тіхановської (відео) Сергій Міхалок (фото: flickr.com/ivan_mezhui)

Сергій Міхалок емоційно звернувся до Світлани Тіхановської та задав кілька запитань

Сергій Міхалок, лідер груп "Ляпис 98" і Brutto, записав різке звернення до лідерки опозиції Білорусі Світлани Тіхановської. Знаменитого музиканта обурив її намір залучити до переговорів з білоруським президентом Олександром Лукашенком президента РФ Володимира Путіна в якості медіатора.

Артист жорстко розкритикував таку ініціативу, і не соромився у виразах. Своє відеозвернення 10 жовтня Міхалок опублікував в Instagram.

Рокер також запитав у Тіхановської, яку деякі країни вже визнали легітимним президентом Білорусі - де ж її укази та розпорядження як глави держави.

"Я хочу прості питання поставити. Тому що мені не зовсім зрозуміло... Світла, вітаю, ви президент. Ви ось з канцлерами зустрічаєтеся, ще щось... У мене є кілька запитань до вас. Якщо ви президент, то де ваш перший указ або декрет. Ту там про землю, б**дь. Або про розпуск бандформувань, які зараз виступають від імені міністерства внутрішніх справ. Або про розпуск якихось федерацій - тобто прогнати чиновників, які позбавляють наших прекрасних спортсменів виступати на міжнародних змаганнях і гордо нести біло-червоно-білий прапор нової Білорусі?" - запитує Міхалок.

Головний "Ляпіс" розповів, що був шокований новиною про плани Тіхановської покликати на переговори з Лукашенком Путіна.

"Ви хочете користуватися медіатором!.. Почепив на струни Fender, медіатор в руку взяв, е**нув склянку портвейну і тихенько заграв. Ех, рок, го*но-рок!. Який на х**й медіатор!... І причому медіатором у нашу країну ви кличете головного імперіаліста, ну по суті "доктора Зло", і зараз головного антигероя людства!.. Ви кличете медіатором Путіна" - обурюється музикант.

Міхалок з цього приводу порівняв Тіхановськую з лисицею.

"На переговори вовка за зайцем, бл**ь, запрошується лисиця, на х**. Вона на**е старого вовка, на х**, а зайця все одно з'їсть! Який медіатор!? Це людина, яка хоче відновити Радянський союз... у нього бажання - поновити імперію! Не потрібен медіатор! Грай "по-двірському": гітару дали, швидше бомби. А то гітару дали, зараз медіатор принесуть... зараз розбіжиться вся публіка. Давай, вали, Свєта! Давай побільше світла і вогню", - емоційно висловився артист у відеозверненні (попереджаємо - в ролику присутня нецензурна лайка!)

Відео: Сергій Міхалок різко звернувся до Світлани Тіхановської

Раніше ми писали, що Сергій Міхалок звернувся до білорусів з полум'яною промовою і висловився щодо протестів.

Нагадаємо, що в серпні фронтмен групи "Ляпис Трубецкой" Сергій Міхалок отримав від Володимира Зеленського Заслуженого артиста.