ua en ru

Будьте обережні: поєднання цих продуктів викликає проблеми зі шлунком

Будьте обережні: поєднання цих продуктів викликає проблеми зі шлунком Фото: Які продукти категорично не можна змішувати на новорічному столі (freepik.com)

Проблеми зі шлунком після новорічного застілля часто бувають не від переїдання або харчового отруєння. Причиною може стати поєднання продуктів, які одне з одним "не дружать".

Які продукти з новорічного столу не можна вживати разом, розповіли експерти у виданні Wday.

Олів'є, оселедець під шубою + багато майонезу

На святкових столах олів'є, шуба та інші салати з майонезом – маст хев. Якщо закусити це все ще і бутербродом з майонезом, ковбасою і сиром, то ваша печінка і підшлункова точно будуть в шоці. Таке навантаження - справжнє знущання з організму.

Мандарини + продукти з великою кількістю білка

Мандарини в поєднанні з великою кількістю білкової їжі можуть викликати печію. Експерти рекомендують розвести ці продукти за часом, а з цитрусовими під час свят бути обережніше, оскільки є ризик заробити алергію.

Фрукти + що завгодно

У фруктів найкоротший період напіврозпаду. Значить, вони будуть довше знаходиться в шлунку. Поєднувати їх з іншими продуктами небажано. Особливо це стосується кавуна, дині, груші та яблука.

Жирна риба + майонез

Жирні омега-6 кислоти (вони є в оселедці під шубою) в поєднанні з майонезом дає надлишок жиру. А це може привести до ефекту системного запалення і погане самопочуття в стилі важкого похмілля буде забезпечено.

Дуже важливо! Якщо ви перед святом дотримувалися хоча б три дні якісь дієти, то виключіть ті продукти, які ви не вживали під час цієї дієти. Є ризик впасти в гостру дезадаптацію.

Тобто, якщо ви не їли солодкого, молочного і крохмального, то шматок торта на Новий рік може влаштувати справжню ядерну реакцію.