ua en ru

Безхатько знайшла у смітнику 100 тис. грн і повернула власнику. Багато хто не вірить в таке благородство

Безхатько знайшла у смітнику 100 тис. грн і повернула власнику. Багато хто не вірить в таке благородство Колаж РБК-Україна: у Бердянську знайдений пакет з величезною сумою повернули власнику

У Бердянську стався випадок надзвичайного благородства, коли втрачену велику суму грошей повернули власнику, організувавши для цього цілу "пошукову кампанію". Так, пакет зі 110 тисячами гривень знайшла на смітнику жінка без певного місця проживання, передала волонтерам, а ті вже знайшли господаря "скарбу".

Про це передає місцевий портал "Бердянськ 24".

На звичайний кульок, схожий на сміттєвий пакет, з пачками банкнот всередині на смітнику натрапила жінка, схильна до бродяжництва. Замість того щоб залишити собі таку "скарбницю", мешканка Бердянська віднесла знахідку директору місцевої громадської організації захисту тварин Валентині Мамай.

Безхатько знайшла у смітнику 100 тис. грн і повернула власнику. Багато хто не вірить в таке благородство

У Бердянську безхатько знайшла пакет зі 110 тисячами гривень і передала зоозахисникам (фото: facebook.com/groups/brd24)

Позаяк ніяких відомостей про господаря грошей не було, зоозахисник вирішила опублікувати в мережі пост з фото пакета з грошима, і заявила про готовність повернути кошти тому, хто вкаже точну суму.

"Біля сміттєвого бака був знайдений пакет з грошима, хто назве суму точну, тому і поверну", - написала вона в Facebook.

Безхатько знайшла у смітнику 100 тис. грн і повернула власнику. Багато хто не вірить в таке благородство

У Бердянську зоозахисник знайшла власника пакету з грошима і повернула усі кошти (фото: facebook.com/valentina.mamay)

І ось через кілька годин прийшла точна коректна відповідь, після чого і здійснилося повернення всіх 110 тисяч гривень.

За словами чоловіка, цей пакет з грошима випадково зачепили, коли викидали сміття.

Зауважимо, що благородство жінки господар такої великої суми оцінив в 100 гривень, які й передав в якості подяки за всі пошуки та чесне повернення всіх грошей.

Варто сказати, що в мережі відреагували на ситуацію неоднозначно, і під постом посипалася маса скептичних коментарів, в яких висловлювалася недовіра в таке благородство.

  • Валентина Іванівна як завжди жартує
  • Віртуозний вчинок
  • Щось не віриться... у коментарях немає жодного повідомлення від власника. Перший раз бачу, що таку суму зберігати або носити з собою в сміттєвому пакеті.
  • І як ви собі уявляєте... чоловік йшов містом з великою сумою грошей у сміттєвому пакеті та випадково впустив, прям біля смітника. Або випадково переплутав пакет зі сміттям і грошима... І так пішов далі... Нерозумно і смішно. Тим більше коли дорослі люди вірять
  • Ви не поцікавилися, як можна було так їх втратити?
  • Ай-ай. Ангел хранитель старався, хотів вам допомогти, домовлявся з іншим ангелом, що б їх підопічний гроші втратив, вигадував, підлаштовував ситуацію... А ви віддати хочете!
  • Подякував і тільки...? Як правило, щось повинні дати за Вашу чесність. В іншому випадку небеса відберуть більше...