Тікають від роботи, як від вогню: найледачіші знаки Зодіаку

Тікають від роботи, як від вогню: найледачіші знаки Зодіаку
Гороскоп найледачіших знаків Зодіаку (колаж РБК-Україна)

Гороскоп найледачіших знаків Зодіаку, підкаже, як змусити попрацювати ледарів

Гороскоп найледачіших знаків Зодіаку розповість, хто з представників зодіакального сузір'я дотримується прислів'я "Робота - не вовк, не втече", і виявить любителів перекладати свої обов'язки на інших.

№6 Скорпіон

Якщо Скорпіон не бачить сенсу в роботі, він швидко втрачає до неї інтерес. Крім наявності сенсу йому потрібні гострі відчуття в його професії. Працездатність Скорпіона також знижують погані відносини з колегами. Втім, щоб довести його до стану ледарювання, потрібно сильно постаратися.

№5 Раки

У цілому Раки - хороші працівники, їх складно назвати ледарями. Але вони не дуже люблять займатися безглуздою і механічною діяльністю. Раки будуть краще багатьох в тій роботі, яка їм подобається, і в якій весь час треба щось змінювати, покращувати та придумувати. Однак парадокс у тому, що Раки люблять робити домашні справи, якими б механічними вони не були.

Тікають від роботи, як від вогню: найледачіші знаки Зодіаку

Гороскоп найледачіших знаків Зодіаку (фото: pinterest.com)

№4 Лев

Леви ненавидять все, що пов'язане з побутом. Лев не ледар, він просто бос, тому не любить що-небудь робити сам. У них добре виходить командувати з поважним виглядом. Вони дуже добре симулюють кипучу діяльність і вміють справити враження. У Левів і справді добре виходить бути начальниками або, принаймні, здаватися такими в очах їхніх власних начальників.

№3 Водолій

Цей латентний ледар постійно намагається боротися зі своїм недоліком. Дай йому найменшу можливість - він навіть пальцем не поворухне. Водолії знаходяться в постійній боротьбі з собою: їм потрібно збирати волю в кулак, щоб не кинути все і не почати плювати в стелю.

Тікають від роботи, як від вогню: найледачіші знаки Зодіаку

Гороскоп найледачіших знаків Зодіаку (фото: pinterest.com)

№2 Риби

Риби можуть працювати лише при наявності натхнення, без нього вони працювати не можуть і не бажають. Риби довго розгойдуються, але якщо розгойдаються, працюють добре. Їм властиво перебувати у піднесеному настрої, так що взяти в руки пилосос для них - суща мука.

№1 Телець

Саме Тельці носять "горде" звання найледачішого знака Зодіаку. Змусив робити що-небудь Тельця, готуйся переробляти. Він не здатен нормально працювати, якщо йому нецікаво. Але якщо все ж вдасться його захопити, він може й гори перевернути, навіть забувши про обідню перерву. Проблема, щоправда, в тому, що пристрасть, як відомо, швидко проходить. І тут вже штовхай Тельця, пхай, все без толку, не поворухнеться. Бо нудно стало.

До речі, астрологи назвали, які знаки Зодіаку серед чоловіків є найпривабливішими, а також властиві всім знакам гідності, які зможуть полегшити жінкам вибір своєї половинки.

Також ми писали про те, які знаки Зодіаку ніколи не зможуть побудувати гармонійні любовні відносини.

Раніше ми публікували гороскоп свекрухи для представників всіх знаків Зодіаку, який підкаже, як правильно вибудувати відносини з "головною жінкою" в житті вашого чоловіка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся