ru ua

Янукович: Україна й Афганістан створять комісію з питань торговельно-економічної співпраці

Президент України Віктор Янукович і Президент Афганістану Хамід Карзай під час зустрічі у Чикаго домовилися про створення Спільної міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Про це Янукович сказав журналістам, говорячи про підсумки своєї зустрічі з афганським коллегою, передає прес-служба глави Української держави.

За словами Президента, комісія займатиметься широким спектром питань, які становлять інтерес для обох країн. Сторони також домовилися про обмін візитами на високому рівні - Президента Афганістану в Україну і, відповідно, Президента України до Афганістану.

Янукович та Карзай, крім того, обговорили двосторонні відносини та питання, які стосуються гуманітарної місії України в Афганістані. "Ми обговорили широкий спектр співпраці, яку ми будемо започатковувати найближчим часом. Це і будівництво різних об'єктів інфраструктури в Афганістані: транспортної, енергетичної. Це ремонт військової техніки часів СРСР", - сказав Янукович.

За його словами, крім Міжурядової комісії, будуть також створені робочі групи за всіма напрямками співробітництва.

Глава держави наголосив, що Афганістан є цікавим економічним партнером для України в регіоні.

Нагадаємо, вчора з посиланням на джерело повідомлялося, що Янукович та Карзай обговорять у Чикаго участь України в інфраструктурних проектах. Як повідомлялося, мова мала йти про прокладку магістрального трубопроводу ТАПІ (Туркменістан-Афганістан-Пакистан-Індія), будівництво малих ГЕС, де міг би взяти участь"Турбоатом".