ua en ru

Вибори-2019: Ляшко подав документи до ЦВК

18:04 21.01.2019 Пн
1 мин
Сьогодні ЦВК провела засідання
Вибори-2019: Ляшко подав документи до ЦВК Фото: Олег Ляшко (Віталій Носач/РБК-Україна)

Лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко подав документи про реєстрацію кандидатом на посаду президента. Про це РБК-Україна повідомив речник Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко.

Зазначимо, сьогодні РПЛ вирішила висунути Ляшка кандидатом на виборах президента-2019.

"Олег Ляшко сьогодні прийшов до ЦВК та особисто подав документи до комісії", - зазначив Хівренко.

Нагадаємо, Радикальна партія Олега Ляшка 21 січня 2019 року на з'їзді прийняла рішення висунути свого лідера Олега Ляшка кандидатом в президенти на виборах-2019.

РБК-Україна також писало, що Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів на пост президента України. Так, кандидатами в президенти зареєстрували нардепа Олександра Шевченка і екс-главу Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Додамо також, Центральна виборча комісія (ЦВК) відмовила в реєстрації кандидатом на виборах президента 31 березня 2019 Володимиру Василенку, таке рішення підтримали 16 членів комісії. За словами члена ЦВК Наталії Бернадської, Василенко не вніс грошову заставу.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: