Усик став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Гассієвим

Усик став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Гассієвим Фото: Олександр Усик (instagram.com/usykaa)

Український боксер переміг одноголосним рішенням суддів

Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі (до 90,7 кг), об'єднавши всі чотири пояси - WBC, WBO, WBA і IBF, а також володарем трофею імені Мухаммеда Алі і першим в історії переможцем турніру Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series).

Українець в 12-раундовому поєдинку в Москві виграв у росіянина Мурата Гассієва одноголосним рішенням суддів - 120:108, 119:109, 119:109.

Таким чином, Олександр став лише четвертим боксером в історії, який зумів зібрати у себе чотири пояси. Таке досягнення підкорилося американцям Джермейну Тейлору, Бернарду Хопкінсу (обидва - середня вага) і Теренсу Кроуфорд (першу напівсередню вагу).

На сьогоднішній день Усик - єдиний абсолютний чемпіон у професійному боксі.

Нагадаємо, Усик пояснив, чому пропустив в Москві відкрите тренування напередодні фіналу WBSS з Муратом Гассіевим.