ru ua

"Укргазвидобування" допускає використання кредиту КНР на закупівлю бурових установок

"Укргазвидобування" допускає використання кредиту КНР на закупівлю бурових установок Фото: Олег Прохоренко

У ПАТ передбачають можливість використання інших ресурсів

На закупівлю нових бурових установок можуть бути використані кредитні кошти від Китаю у розмірі 400 мільйонів доларів. Про це сьогодні під час брифінгу заявив голова правління ПАТ "Укргазвидобування" Олег Прохоренко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми рухаємося в принципі по підготовці тендеру на закупівлю нових бурових установок, і ми будемо використовувати інструмент фінансування, як одну з умов проведення тендеру. Якщо, наприклад, ми зможемо використати китайський кредит, то це добре, але тут не все залежить від нас тому що, по-перше, китайський кредит - це НАК "Нафтогаз" домовлявся, по-друге, там йде мова про те, чи буде він включений, наприклад, в державні гарантії, чи не буде включений у державні гарантії, яким китайським банком і таке інше", - заявив Прохоренко.

За його словами, "Укргазвидобування" має відповідний кредит на увазі і провело свої необхідні процедури для можливості його використання, однак передбачає також процедуру закупівлі установок і за рахунок інших ресурсів.

Нагадаємо, раніше ПАТ "Укргазвидобування" оголосило тендер на залучення 15 бурових установок з бюджетом 13 млрд гривень.