Українці отримують більшість дозволів на роботу у Польщі серед негромадян ЄС

Українці отримують більшість дозволів на роботу у Польщі серед негромадян ЄС
Фото: Елжбета Рафальська (mpips.gov.pl)

У Польщі на кінець 2017 року видано близько 250 тис. дозволів на роботу для іноземців із країн, які не входять до Євросоюзу

У Польщі українці отримують переважну більшість офіційних дозволів на роботу, які видають громадянам країн - не членів ЄС. Про це заявила міністр соціальної політики Польщі Елжбета Рафальська, передає "Укрінформ".

"Якщо йдеться про громадян України, то видаємо їм 85% дозволів на роботу і реєструємо 95% заяв (про намір працевлаштування)”, - заявила міністр.

Крім українців, з її слів, у Польщі найбільше працевлаштовано громадян Білорусі, Молдови, Індії, Непалу, Туреччини, Вірменії, Китаю та В’єтнаму.

Загалом станом на кінець 2017 року в усіх воєводствах Польщі видано близько 250 тис. дозволів на роботу для іноземців із країн, які не входять до Євросоюзу.

Рафальська також розповіла, що участь іноземців у польському ринку праці на сьогодні - від 2,5% до 5%: найчастіше вони працюють у сільському господарстві, будівництві, промисловому виробництві, транспорті, торгівлі, гастрономії і домашніх господарствах.

Нагадаємо, раніше консул України в Польщі Світлана Криса розповіла, що у 2017 році з проханням до польської влади про надання міжнародного захисту звернулися 625 українців, тож про десятки тисяч біженців у Польщі не йдеться.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся