Український бізнес подав понад 150 змін в Угоду про асоціацію з ЄС

Київ, Вівторок 15 вересня 2020 11:29
Український бізнес подав понад 150 змін в Угоду про асоціацію з ЄС
Фото: Ольга Стефанишина

Представники українського бізнесу подали понад 150 пропозицій щодо оновлення Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Діалог з бізнесом тривав з липня місяця.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповіла віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

"Близько 65% підприємців вважають, що зменшення/обнулення ввізного мита з боку ЄС може позитивно вплинути на зростання обсягів експорту в ЄС. А 15% хочуть не просто вийти на європейські ринки, а відкрити власну компанію в ЄС", - сказала віце-прем'єр.

Вона зазначила, що уряд не буде розглядати заходи, які суперечать духу Угоди.

"У першу чергу, при формуванні позиції ми будемо виходити з того, що треба максимально підтримувати наші компанії, давати їм стимули для розвитку, незалежно від того, чи йдеться про великий або малий бізнес. Друге - це підтримка і розвиток конкуренції", - сказала Стефанишина.

Також віце-прем'єр відзначила необхідність відкритості процесу.

Раніше РБК-Україна писало, що у Стефанишиної планували створити аналітичний центр для роботи над оновленням Угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, Україна хоче оновити угоду про асоціацію з ЄС на саміті в жовтні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся