ua en ru

Українські авіакомпанії отримали право літати до США без обмежень

Українські авіакомпанії отримали право літати до США без обмежень. Дане рішення не тільки знімає обмеження для ринку США, але й спрощує отримання права на польоти до Канади, Австралії і Японії.

Українські авіакомпанії отримали право літати до США без обмежень. Про це повідомили у прес-службі Державної авіаційної служби.

"19 вересня 2013 р. Державна авіаційна служба України отримала ноту від посольства США, у якій повідомляється, що Україна отримала першу категорію FAA. Відтепер українські перевізники отримають можливість значно розширити географію польотів і відкрити рейси до міст США без обмеження частот", - цитує голову Державіаслужби Анатолія Колісника прес-служба відомства.

У Державіаслужбі також зазначили, що дане рішення не тільки знімає обмеження для ринку США, але й спрощує отримання права на польоти до Канади, Австралії і Японії.

У той же час, як повідомило Центру транспортних стратегій інформоване джерело в галузі, "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) подали заявку на напрям Київ - Нью-Йорк, який планують відкрити з початком літньої навігації 2014 р.

Нагадаємо, після проведення у 2004 р. аудиту FAA перевела Україну до другої категорії через невідповідності міжнародним вимогам з безпеки. Вітчизняні авіакомпанії втратили право відкривати нові рейси до США і збільшувати інтенсивність польотів на існуючих маршрутах. Повітряні судна наших перевізників підлягали додатковим перевіркам в аеропортах США.

У серпні 2012 р. FAA провела технічний аудит Державіаслужби. За його підсумками українським авіаційним властям потрібно було усунути ряд невідповідностей вимогам американських фахівців.

Нагадаємо, пасажиропотік через аеропорти України в серпні 2013 р. збільшився на 7% - до 2 млн людей.

За інформацією Мінінфраструктури, де пропонують посилити контроль за фінансовим становищем авіакомпаній, підписання угоди про "відкрите небо" з ЄС очікується у 2014 р., набуття чинності - у 2015 р.

Як повідомлялося сьогодні, термінал F міжнародного аеропорту "Бориспіль" буде закрито із 27 жовтня 2013 р. у зв'язку з переведенням міжнародних рейсів до терміналу В.