Україна виграла суд за позовом про стягнення 36,8 млн доларів

Україна виграла суд за позовом про стягнення 36,8 млн доларів
Фото: Україна виграла суд на 36,8 млн доларів

Позов подала компанія, що займається збором та утилізацією небезпечних відходів хімвиробництва

Україна виграла судовий спір за позовом ізраїльської компанії "SI Group Consort LTD" про стягнення 36,8 млн доларів за послуги компанії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Згідно з повідомленням, компанія подала позов проти України та Івано-Франківської ОДА до Окружного суда США Південного округу Нью-Йорка з клопотанням про стягнення вказаної суми в якості оплати послуг зі збирання небезпечних відходів.

"SI Group Consort LTD" вимагала повернути ці кошти за рахунок коштів України, розміщених у банках США, а також майна та коштів українських підприємств на території цієї країни.

Суд визнав, що держава Україна володіє суверенним імунітетом у даному виробництві і відхилив всі заявлені вимоги позивача.

Компанія "SI Group Consort LTD" надає Україні послуги по збору та утилізації небезпечних відходів гексахлорбензолу з території міста Калуша.

Нагадаємо, суд оштрафував "Газпром" на 171 млрд гривень за позовом Антимонопольного комітету України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся