Україна ввела відповідні санкції проти Росії

НовиниЕкономіка    30.12.2015 - 16:04
Фото: прем"єр-міністр Арсеній Яценюк
Фото: прем"єр-міністр Арсеній Яценюк

Вводиться заборона на ввезення товарів російського походження в Україну

Україна ввела відповідні санкції проти Росії сьогодні, 30 грудня 2015 року. Про це журналістам повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

Зокрема Кабінет міністрів України затвердив дві постанови, відповідно до яких вводиться заборона на ввезення товарів російського походження в Україну.

Раніше, глава українського уряду Арсеній Яценюк зазначив, що відповідні постанови будуть оприлюднені, як тільки РФ введе обмежувальні заходи проти українських товарів.

"Сьогодні Кабмін затвердив дві постанови, підтримавши пропозиції Міністерства економічного розвитку і торгівлі", - сказала Микольська.

При цьому вона повідомила, що ембарго буде введено з 10 січня для того, щоб раніше законтрактовані товари надійшли в Україну.

"Ми даємо деякий перехідний період для того, щоб українські компанії не понесли збитки по тих товарах, які вже законтрактовані, зафрахтовані", - зазначила заступник міністра.

"Але в одній з постанов також зазначено, що у разі якщо Російська Федерація не застосовуватиме ці торгові обмеження, наші обмеження не будуть застосовуватися", - підкреслила вона.

Нагадаємо, Росія з 1 січня 2016 року вводить санкції проти України, які включають митні збори і продуктове ембарго, аналогічних дій щодо країн, що підтримали санкції проти РФ. Відповідну постанову підписав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявляв, що Росія не буде вводити жодні санкції проти України, але вона втратить всі преференції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top