Україна подала до ЄСПЧ два позови проти Росії, - Яценюк

Українська сторона подала до Європейського суду з прав людини два позови - щодо анексії Криму і щодо відповідальності Російської Федерації перед Україною.

Українська сторона подала до Європейського суду з прав людини (ЄСПЧ) проти Росії два позови. Про це сьогодні на засіданні Верховної Ради повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Нами вже подано два позови, які прийняті до Європейського суду з прав людини, саме по анексії Криму і по відповідальності Російської Федерації перед Україною", - пояснив Яценюк.

Також, за його словами, Україна готує додатково інші позови, в тому числі і до органів державної влади і управління Російської Федерації за незаконне захоплення і пограбування України.

"За це треба буде відповідати. Ми усвідомлюємо, що такі судові процеси не проходять за місяць. Але такі судові процеси будуть мати результат", - додав Яценюк.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся