Торги на російському ринку акцій закрилися зростанням провідних фондових індексів

Торги на російському ринку акцій закрилися зростанням основних фондових індексів: індекс ММВБ виріс на 2,12%, склавши 1298,42 пункту, індекс РТС - на 2,18% - до відмітки 1317,57 пункту. Обсяг торгів на об'єднаному фондовому майданчику ММВБ-РТС склав більше 363 млрд руб.

Лідерами зростання до завершення торгової сесії стали звичайні акції "Татнефті" (+5,74%) і "Русгідро" (+5,6%). Звичайні акції "Сберанку" подорожчали на 4,8%, "префи" - на 4,4%. У лідерах падіння опинилися папери МРСК Центру і Приволжя (-3,8%) і "префи" "Транснефті" (-1,7%). Папери "Роснефті" подешевшали на 1,1%.

Нагадаємо, торги на російському ринку акцій почалися сьогодні різноспрямованою динамікою провідних фондових індексів. Станом на 9:10 за київським часом індекс ММВБ знизився на 0,12% - до 1269,98 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1294,18 пункту, що на 0,37% вище за рівень закриття попереднього торгового дня.

Індекс ММВБ в ході торгів опускався нижче за підтримку 1265 пунктів, проте протягом дня прагнув до відновлення загублених позицій і опору 1300 пунктів. Індекс РТС при цьому закріпився вище вказаного рівня, відзначає аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова. З технічної точки зору російські індикатори мають потенціал для продовження короткострокового зростання, вважає вона. При цьому Кожухова відзначає, що такий сценарій стане можливим лише при збереженні сприятливого зовнішнього фону, а настрої на світових майданчиках, як і раніше, вкрай нестабільні.

Сьогодні "бикам" вдалося продовжити відскік, що почався напередодні, від річних мінімумів, указує аналітик, при цьому додаючи, що для продовження покупок гравцям знадобляться нові драйвери зростання.

Вранці 22 травня вплив на російський ринок можуть надати новини з переговорів міністрів фінансів Франції і Німеччини, а основна увага на поточному тижні в цілому, як і раніше, буде сконцентрована на методах подолання боргової кризи, говорить експерт. На її думку, найймовірніше, що інвестори чекатимуть від лідерів нових методів вирішення проблем. Зокрема, можуть знов піднятися питання єдиних єврооблігацій, а також використання коштів стабілізаційного фонду безпосередньо на рекапіталізацію банків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся