ru ua

Суди винесли 57 рішень про притягнення керівництва партій до адмінвідповідальності, - НАЗК

Суди винесли 57 рішень про притягнення керівництва партій до адмінвідповідальності, - НАЗК Фото: засідання НАЗК

На розгляді у судах перебуває ще 8 протоколів, складених НАЗК щодо керівників політпартій

На сьогодні судові інстанції винесли 57 рішень про притягнення до адміністративної відповідальності керівників і уповноважених осіб політичних партій за матеріалами від Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

За даними агентства, матеріали до судового розгляду надсилалися за порушення строків або вимог подання звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та за порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії.

Серед останніх винесених судових постанов - рішення щодо керівників (уповноважених осіб) "Партії рішучих громадян", "Соціалістів", "Української республіканської партії", "України вперед", "Зелених України", "Європейської партії України" тощо.

"Наразі на розгляді у судах перебуває ще 8 протоколів, складених Національним агентством на керівників (уповноважених осіб) політпартій за результатами аналізу звітів політичної партії... Ще 21 адміністративний протокол складено та направлено до судових інстанцій, але дата та час призначення судових засідань поки ще не відома", - відзначають в НАЗК.

Нагадаємо, Корчак спростувала звинувачення у блокуванні початку перевірок е-декларацій.