Судно, яке може добудувати "Північний потік-2", вийшло з порту Німеччини

Середа 08 липня 2020 02:37
Судно, яке може добудувати "Північний потік-2", вийшло з порту Німеччини
Фото: російське судно "Фортуна" (marinetraffic.com)

Російське судно "Фортуна" покинуло порт Мукран

Російське судно-трубоукладальник "Фортуна" у вівторок, 7 липня, вийшло з німецького порту Мукран та вирушило в напрямку Данії. Баржа "Фортуна" може бути використана для завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Про це свідчать дані сервісу відстеження суден My Ship Tracking.

Російське судно вийшло з німецького порту після того, як Данія дозволила використовувати спеціальні судна для укладання трубопроводу "Північний потік-2".

Судно "Фортуна" має всі необхідні можливості для завершення будівництва російського газопроводу.

Судно, яке може добудувати "Північний потік-2", вийшло з порту Німеччини

Зазначимо, газопровід "Північний потік-2" має поєднати Росію та Німеччину через Балтійське море. Труба проходить через води Німеччини, Данії, Росії, Фінляндії та Швеції.

Оскільки трубопровід йде в обхід України, у Києві побоюються, що його запуск скоротить транзитні поставки російського газу до Європи українською ГТС. Щорічно Україна отримує від транзиту російського газу близько 3 млрд доларів прямого доходу.

Нагадаємо, будівництво газопроводу "Північний потік-2" зупинилося у 2019 році через санкції США, після введення яких швейцарська компанія Allseas відмовилася продовжувати укладання трубопроводу.

Однак, Росія готова добудувати газопровід "Північний потік-2", навіть якщо США введуть нові санкції.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся